Ubezpieczenia komunikacyjne

Obowiązkowe ubezpieczenie Ubezpieczenie OC posiadacza pojazdu

Ubezpieczenie OC zapewnia odszkodowanie, gdy posiadacz lub kierowca pojazdu wyrządzi nim szkodę innym osobom i zgodnie z prawem ponosi za to odpowiedzialność. Nasz kalkulator gwarantuje, że składkę ubezpieczenia OC obliczysz w kilka minut. Dołączamy również ubezpieczenie Assistance Standard w razie problemów na drodze. Jeśli potrzebujesz większej ochrony, z łatwością dostosujemy polisę do Twoich potrzeb.

Ubezpieczenie AC (Autocasco) – pomoc w razie uszkodzeń, zniszczeń, kradzieży

Wypadki, stłuczki, uszkodzenia, kradzież, zniszczenie w wyniku pożaru czy gradobicia, a nawet przegryzienie kabli przez zwierzę – na Twój samochód czyha wiele niebezpieczeństw. Przed ich finansowymi skutkami może Cię ochronić Autocasco (AC).Ubezpieczenie AC  chroni Cię na dwa sposoby, oferując możliwość naprawienia szkody lub otrzymania odszkodowania za utratę, zniszczenie, uszkodzenie lub kradzież pojazdu. Polisa zabezpiecza Cię również przed finansowymi konsekwencjami szkód w pojeździe, które zostaną spowodowane z Twojej winy lub przez Twoich bliskich (np. szkoda powstała przez nieuważne otwieranie drzwi przez dziecko).

Ubezpieczenie Assistance -w razie problemów na drodze – pomoc, holowanie, auto zastępcze

Awaria, przebita opona, zderzenie ze zwierzęciem, rozładowany akumulator – tego rodzaju nieprzewidziane sytuacje na drodze mogą przydarzyć się każdemu kierowcy. Ubezpieczenie Assistance powstało po to, by zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa w razie jakichkolwiek problemów z samochodem. Oferuje ono całodobowe wsparcie techniczne, organizacyjne, informacyjne czy prawne, gwarantując Tobie i Twoim pasażerom szybką i kompleksową pomoc w postaci takich usług jak m.in. holowanie auta, dowóz paliwa lub pojazd zastępczy. Assistance to Twoja gwarancja wsparcia podczas każdej jazdy samochodem – tej codziennej, do pracy i szkoły, jak i sezonowych eskapad.

Ubezpieczenie szyb

Auto Szyby to ubezpieczenie, które zapewnia pomoc, gdy ktoś lub coś zniszczy szybę w Twoim samochodzie. Nie tracisz zniżek w AC za bezszkodową jazdę, a naprawa lub wymiana odbywa się bezgotówkowo.

Opony Assistance

Opony Assistance to ubezpieczenie, które zapewnia Ci wsparcie, gdy najedziesz na szkło, gwóźdź lub ubytki na drodze i uszkodzisz ogumienie. W takich sytuacjach dobrze jest móc liczyć na pomoc. Nie musisz zmieniać koła samodzielnie.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW zapewnia wypłatę odszkodowania, jeśli przydarzy Ci się wypadek komunikacyjny, w którym kierowca albo pasażerowie ubezpieczonego samochodu doznają trwałego uszczerbku na zdrowiu lub stracą życie.

Kontakt z nami

Łukasz Florian Dukiel

Dyrektor ds. Sprzedaży

Telefon: +48 602 471 444

Email: lukasz.dukiel@profinum.pl

Działamy tylko ze sprawdzonymi partnerami ubezpieczeniowymi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zasady przetwarzania danych i politykę cookies znajdziesz odwiedzając stronę Polityka Prywatności. View more
Zaakceptuj