Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie mieszkania

Nawet typowe, nagłe zdarzenia mogą mieć skutki, które potrafią przerosnąć właścicieli mieszkań. Zalanie, przepięcie, stłuczenie,
pożar czy rabunek lub kradzież z włamaniem to tylko niektóre z nich.
Ubezpieczenie obejmuje: mury (ściany, stropy), pomieszczenia przynależne należące do mieszkania (np. piwnica, komórka lokatorska, strych) oraz stałe elementy
(czyli to, co jest w środku i czego nie da się zdemontować np. glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek, sprzęt AGD w zabudowie).
Ważne, żeby ochroną objąć również ruchomości stanowiące wyposażenie mieszkania (czyli m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, biżuterię i inne).

Ubezpieczenie domu

Ubezpieczenie domu przydaje się, gdy chcesz zapewnić sobie ochronę na wypadek silnego wiatru, pożaru, przepięcia, uderzenia pioruna, kradzieży z włamaniem oraz innych zdarzeń.
Ochrona może obejmować również to, co znajduje się w ogrodzie.
Dostosuj polisę do swoich potrzeb i chroń to, co w domu i poza nim.
Ubezpieczenie obejmuje mury (czyli fundamenty, ściany, dach, schody zewnętrzne, tarasy), rynny, balustrady, parapety, panele fotowoltaiczne, solary i inne elementy zewnętrzne,
a także piwnicę czy garaż, który stanowi jedną bryłę z domem oraz stałe elementy (czyli to, co jest w środku i czego nie da się zdemontować np. glazura, podłogi, stałe wyposażenie łazienek, sprzęt AGD w zabudowie).
Ważne, żeby ochroną objąć również ruchomości stanowiące wyposażenie domu (czyli m.in. meble, dywany, sprzęt RTV i AGD, ubrania, sprzęt fotograficzny, sportowy czy instrumenty muzyczne, biżuterię i inne).

Ubezpieczenie domu w budowie

Budujesz swój wymarzony dom?
A może jesteś w trakcie jego przebudowy lub rozbudowy?
Nie pozwól, aby zdarzenia losowe takie jak pożar, zalanie, huragan,
kradzież z włamaniem czy katastrofa budowlana zakłóciły
Twój spokój i naruszyły finanse.
Ubezpieczenie domu w budowie zapewni Ci rekompensatę finansową poniesionych szkód.

Ubezpieczenie domków letniskowych

Zabezpiecz swoją ostoję relaksu przed zdarzeniami losowymi, które mogą zakłócić Twój spokój i naruszyć finanse. Nieprzewidziane wypadki, takie jak pożar, zalanie, huragan czy kradzież z włamaniem, mogą spowodować uszkodzenie lub zniszczenie Twojego domku letniskowego. A to może kosztować – i to niemało. Ubezpieczenie w ERGO Hestii zapewni Ci rekompensatę poniesionych szkód. Ochroną możesz objąć nie tylko sam domek letniskowy, ale również otaczający go ogród wraz z elementami jego architektury

Ubezpieczenie budynków i mienia

Opony Assistance to ubezpieczenie, które zapewnia Ci wsparcie, gdy najedziesz na szkło, gwóźdź lub ubytki na drodze i uszkodzisz ogumienie. W takich sytuacjach dobrze jest móc liczyć na pomoc. Nie musisz zmieniać koła samodzielnie.

Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego

Serwery, komputery, dyski z danymi… Podczas codziennej eksploatacji sprzęt elektroniczny narażony jest na wiele różnych niebezpieczeństw – od zalania aż po kradzież. Najczęściej dochodzi do awarii związanych z prądem elektrycznym i usterek w wyniku błędów w obsłudze. Każde tego rodzaju zdarzenie może nieść ze sobą poważne koszty i zakłócać funkcjonowanie firmy. Dobre ubezpieczenie firmowego sprzętu elektronicznego minimalizuje ryzyko poważnych strat i opóźnień w działalności Twojej firmy.

Ubezpieczenie maszyn od uszkodzeń

Głównym ryzykiem podczas eksploatacji maszyn jest ich awaria oraz uszkodzenie w wyniku błędu w obsłudze. Niełatwo je przewidzieć, a niesprawne maszyny i urządzenia mogą oznaczać dla przedsiębiorstwa poważne koszty. Można je jednak zminimalizować, ubezpieczając park maszynowy od awarii i uszkodzeń. Ubezpieczenie obejmuje ochroną sprzęt Twojej firmy, chroniąc go podczas eksploatacji, napraw, remontów, montażu, demontażu, a także związanego z naprawami transportu wewnątrzzakładowego.

Ubezpieczenie robót budowlano-montażowych

Ubezpieczenie to zapewnia ochronę wszystkim stronom, które są lub mogą być zaangażowane w realizację robót budowlano-montażowych. Zabezpiecza ono ich finanse od skutków zdarzeń powstałych podczas wykonywania prac. Ochroną objęte mogą być prace kontraktowe, maszyny i urządzenia wykorzystywane na placu budowy, osoby trzecie i ich mienie, a nawet przyszły zysk inwestora.

Ubezpieczenie Cyber

Cyberataki to prawdziwa plaga naszych czasów. Gromadzenie czy przetwarzanie danych wiąże się z ryzykiem, które można zminimalizować, ale nie da się go w pełni wykluczyć. Dlatego warto posiadać skuteczne ubezpieczenie, chroniące Twoją firmę przed finansowymi następstwami ataku. To nowoczesny produkt stworzony z myślą o firmach korzystających z systemów informatycznych.

Ubezpieczenie mienia od szkód elektrycznych

Działalność wielu przedsiębiorstw opiera się na posiadaniu sprawnego parku maszynowego. Dlatego warto zadbać o odpowiednie zabezpieczenie tego rodzaju mienia poprzez dobrze dopasowaną polisę majątkową. Ubezpieczenie maszyn i urządzeń od szkód elektrycznych pozwala objąć ochroną czynne i zainstalowane na stanowiskach pracy maszyny, aparaty i urządzenia elektroenergetyczne (z wyłączeniem linii przesyłowych). Obejmuje ono wszelkie szkody, które są spowodowane przez nieprawidłowości związane z działaniem prądu elektrycznego, w tym jego przesyłem.

Ubezpieczenie instalacji energii odnawialnej

Coraz większa liczba gospodarstw domowych, rolnych i przedsiębiorców decyduje się na budowę instalacji fotowoltaicznych. Wykorzystanie alternatywnych źródeł energii może być nie tylko proekologiczne, ale też opłacalne. Wspieramy ten trend, oferując ubezpieczenie instalacji fotowoltaicznych — nowoczesny i kompleksowy produkt o szerokim zakresie działania.

Kompleksowa ochrona Twojego przedsiębiorstwa

Na majątek i zyski Twojej firmy czyha wiele zagrożeń.
Dzięki przeniesieniu ryzyka na firmę ubezpieczeniową, w przypadku zaistnienia chronionego zdarzenia, zrekompensujemy straty poniesione przez Twoją firmę.
Ochronę możesz rozszerzyć o koszty związane z ryzykiem utraty zysku, co pozwoli na ustabilizowanie wyniku finansowego przedsiębiorstwa.
Dzięki tak kompleksowej ochronie, Twoja firma w każdej sytuacji ma szansę zachować ciągłość biznesu. 

Kontakt z nami

Łukasz Florian Dukiel

Dyrektor ds. Sprzedaży

Telefon: +48 602 471 444

Email: lukasz.dukiel@profinum.pl

Działamy tylko ze sprawdzonymi partnerami ubezpieczeniowymi.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Zasady przetwarzania danych i politykę cookies znajdziesz odwiedzając stronę Polityka Prywatności. View more
Zaakceptuj